1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, harita, ulaşım bilgileri ve diğer güncel bilgiler
Eğitim Merkezi:
1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı
Kışla:
General Adnan Doğu Kışlası
Telefon:
Faks:
0352 236 00 46
Adres:
Köşk Mahallesi, Köşk Kışlası Melikgazi / Kayseri

Harita

Yol Tarifi Al

Yol tarifi bağlantısına tıklayarak Google Haritalar yardımıyla bulunduğunuz adresi yazdığınızda 1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı'ne ulaşım yollarını görebilir adrese nasıl gideceğinizi öğrenebilirsiniz.

Resimler

Hakkında

1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, harita, ulaşım bilgileri ve diğer güncel bilgiler

Kayıt kabul merkezimiz Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günleri de çalışmaktadır. Kayıt kabul esnasında acemi erlere gerekli olan (elbise, don, fanila, pijama, çorap, havlu, eldiven, terlik, spor ayakkabısı, eşofman, diş macunu, diş fırçası, traş kremi, şampuan, sabun vb.) verilmektedir. Verilen eğitim kıyafetleri ve botlar bizzat kendileri tarafından denenmekte, uygun olmayanlar yerinde değiştirilmektedir.

Ulaşım Bilgileri

a. Kara Yolu: Kayseri ilindeki önemli kara yolları bağlantıları, kuzey-güney yönündeki Sivas-Kayseri-Niğde-Adana kara yolu ile, doğu-batı yönündeki Ankara-Kayseri-Malatya-Elazığ-Diyarbakır kara yolu bağlantısıdır. Ankara-Kayseri kara yolu mesafesi 316 km, Diyarbakır-Kayseri kara yolu mesafesi 606 km, Kayseri-İstanbul kara yolu mesafesi 770 km’dir.

b. Demir Yolu: Kayseri istasyonu demir yolu trafiği bakımından yoğunluğu en fazla olan yerlerden biridir. İstanbul’daki Haydarpaşa Garı’ndan kalkarak Ankara-Erzurum-Kars arasında karşılıklı olarak her gün çalışan Doğu Ekspresi ve Ankara’dan kalkarak Erzurum-Kars arasında her gün karşılıklı olarak sefer yapan Erzurum Ekspresi Kayseri’den geçer. Ayrıca Kayseri, haftanın her günü Ankara-Diyarbakır arasında sefer yapan 4 Eylül Mavi ile Ankara-Adana arasında sefer yapan Çukurova Ekspresi’nin durak noktasıdır. Tren garından eğitim birliğine ulaşım 117, 241, 146, 132 numaralı belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır.

c. Hava Yolu: Kayseri Hava Meydanı sivil-askerî kategoride olup, şehre uzaklığı 5 km’dir. Havaalanı dış hat seferleri ile iç hat seferlerine açık (yolcu giriş-çıkış hudut kapısı olan) liman statüsünde bir meydan durumundadır. Havaalanından şehir merkezine ulaşım HAVAŞ firmasının yanında 100 ve 102 numaralı belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir